Rodzinny konkurs “Eko-Anioł”

W przedszkolu zapanował prawdziwie „anielski nastrój”.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu został zorganizowany rodzinny, ekologiczny konkurs plastyczny „Eko – Anioł”.

PP 19 jest przedszkolem artystycznym i jednocześnie ekologicznym, czyli przyjaznym środowisku. W związku z tym połączyliśmy ekologię z talentem plastycznym dzieci oraz klimatem nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Naszym celem było również zachęcenie rodziców do wspólnego spędzania czasu z dziećmi.

Zainteresowanie konkursem było ogromne, a poziom wykonanych prac bardzo wysoki. Do przedszkola wpłynęło 50 prac. Uczestnicy wykazali się niesamowitą inwencją twórczą i zdumiewającą kreatywnością. Anioły zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi z różnych materiałów, m.in. styropianu, drewna, plastiku, folii, nakrętek, włóczki, papieru, butelek plastikowych i innych. Każdy anioł był niezwykle piękny i bardzo oryginalny, dlatego wszystkie prace zasłużyły na wyróżnienie. „ Mali artyści ” otrzymali od pani Dyrektor Anety Stachurskiej podziękowanie w formie pamiątkowego dyplomu i świątecznego upominku.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom w przygotowaniu prac do konkursu.

Koordynatorkami konkursy były panie: Agnieszka Gurska i Małgorzata Podsiadło.

Anioły wraz ze świąteczną dekoracją przeniosły nas w magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i pozostaną
w przedszkolu do początku Nowego Roku 2021.

Przedstawiamy pełną listę zwycięzców:

Oddział I

Iwo Sokół, Adam Gurski, Nina Pastuszka, Wojciech Ziółkowski

Oddział II

Lena Michalska, Alicja Pucuła, Maja Duszka, Vanessa Podsiadły, Weronika Połetek, Kornelia Horosz, Karolina Horosz, Wojcjech Jurgas

Oddział III

Alan Lipiec, Emilia Sosnowska, Julia Opala,

Oddział IV

Klara Głowacka, Aleksandra Kołton, Lena Wyrębkiewicz,

Oddział V

Liljana Górczyńska, Pola Gozdek, Dawid Cichocki, Nikodem Ścibór, Błażej Figura, Julia Wiśniewska, Amelia Kwietniak, Zuzanna Czupryn

Oddział VI

Marcelina Świercz, Franek Bis, Natalia Ostatek, Nadia Michalska, Agata Kozieł, Kasia Śmieszek, Roland Bielka, Natan Mroczkowski,

Oddział VII

Wiktoria Smaga, Dawid Gałka, Bartłomiej Mroczek, Zosia Michalczyk, Krzysztof Michalczyk, Anastazja Brociek, Antoni Łebek,

Oddział VIII

Martyna  Lis, Wiktoria Tomasik, Aleksandra Ogórek, Lena Pastuszka, Gabriel Herbuś, Jan Łyjak, Zuzanna Wrzesień, Inga Parka, Aleksandra Chodorek.