Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Ogólnopolska akcja „Cała Polska maluje giga laurkę dla strażników lasów”

27 kwietnia przedszkolaki z oddziału VI “Pszczółki” i VII “Jeżyki” z naszego przedszkola przystąpiły do udziału w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska maluje giga laurkę dla strażników lasów” z okazji Dnia Strażaka i Leśnika. Przedsięwzięcie miało na celu skupić uwagę wokół problemu pożarów w lasach i podziękować strażakom i leśnikom. Z wykonanych i przesłanych prac zostanie utworzona wielka interaktywna laurka dla Strażników Lasów. Kartka następnie zostanie rozesłana do wszystkich placówek straży pożarnej – 4 maja oraz nadleśnictw – 5 maja. Dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 19 z wielkim zaangażowaniem rozpoczęły wykonywanie swoich laurek. Było mnóstwo ciekawych pomysłów. Z przygotowanych przez nauczycielki materiałów powstało wiele wspaniałych prac. Pozostaje nam oczekiwać na internetową wystawę. Nasze przedszkolaki już nie mogą się doczekać kolejnych edycji akcji.
#straznicylasow

Skip to content