Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

OSTROWIECKIE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2019 r.  w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Ostrowieckie Biegi Niepodległości zorganizowane przez MOSiR. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. Bieg najmłodszych dzieci na dystansie 150 m zaplanowany był na godz. 14:30. Trasa biegów dla dzieci i młodzieży wyznaczona została na terenie KSZO w Ostrowcu Św. przy ul. Świętokrzyskiej 11. Był to już kolejny Bieg Niepodległości przedszkolaków
w naszym mieście, w którym uczestniczyły także dzieci z PP nr 19 w Ostrowcu Św. Przed startem najmłodsi uczestnicy wzięli udział w rozgrzewce poprowadzonej przez instruktorkę Szkoły Tańca PROGRES. Dzieci świetnie  bawiły się podczas imprezy na murawie stadionu. Każde dziecko, które ukończyło bieg otrzymało dyplom, medal i flagę Polski.Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za udział w Ostrowieckich Biegach Niepodległości.

2

Skip to content