Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

VII MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ „POLSKA ŻYJE W NAS”

W dniu 05.11.2019 r. w Przedszkolu Nr 1 Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Św. odbył się VII Międzyprzedszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Polska żyje w nas”.  Nasze przedszkole reprezentowało dwoje dzieci : w kategorii 3-4 latków: Zofia Michalczyk, która zajęła I miejsce, zaśpiewała piosenkę pt. ,,Dziś do Ciebie”. W kategorii 5-6 latków  wystąpiła Amelia Cybulska  i wywalczyła III miejsce. Obie dziewczynki zostały przygotowane pod kierunkiem p. A. Dybul. Dziewczynki  zaprezentowały się w ciekawych strojach, wykazały się wspaniałym przygotowaniem muzycznym. Wszyscy uczestnicy konkursu  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz  ciekawe nagrody. Celem konkursu było wdrażanie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez formy aktywności artystycznej, zachęcanie do wspólnych muzycznych spotkań. 1

Skip to content