Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Pierwszy Dzień Wiosny

Witaj Wiosno!!! Cieszymy się, że już jesteś z Nami!!!

Oj, tak…. Od samego rana w naszym przedszkolu rozbrzmiewały wiosenne piosenki. Tego dnia wśród dzieci królował kolor ZIELONY z odcieniami żółtego słoneczka i kolorowych wiosennych kwiatów. Plastycznym akcentem dzieci podkreśliły nadchodzącą porę roku, wykonując w salach piękne krokusy, przebiśniegi, biedronki, czy żabki…. Prace dzieci zostały wyeksponowane na wiosennej wystawie w holu przedszkolnym. Największą jednak radość sprawił dzieciom wiosenny pochód uliczkami osiedla Ogrody. Wszystkie oddziały udały się w tę “wiosenną podróż”. Młodsze dzieci odwiedziły zielony Skwerek na Ogrodach, starsze natomiast szukały zwiastunów Wiosny, spacerując osiedlowymi uliczkami. Dzieci ubrane w wiosenne kolory, z transparentami i balonami w rękach, maszerowały z radością. Okrzykami i piosenkami witały długo wyczekiwaną porę roku. W kolorowym pochodzie przedszkolakom dopisywał dobry humor.

Skip to content