Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

“Przeboje dla Mamy i Taty”

Jak co roku w maju dzieci z naszego przedszkola uczciły święto swoich kochanych Rodziców. W tym roku uroczystości przyświecało hasło „Przeboje dla Mamy i Taty”. Ze względu na pandemię uroczystość odbyła się bez zaproszonych gości, a prezentacje artystyczne zostały przygotowane przez dzieci w formie krótkich filmików.
Przedszkolaki bardzo się starały, żeby wierszem piosenką i tańcem podziękować Rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Z dużym zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. W pięknych strojach wszystkie grupy przedszkolne od maluszków do starszaków przedstawiły bogaty program artystyczny. Całość oczywiście odbyła się w przepięknej scenerii. Wśród układów tanecznych można było podziwiać prezentacje do takich hitów jak „La La La” Shakiry, „Dady” PSY, „Toca, Toca”Fly Project, „Mama, Mia” ABBY, „Sofia” Alvaro Soler i „Wymarzona” zespołu Mig. Rodzice mogli podziwiać również taniec Rock and Roll z krzesełkami, mix disco, taniec motyli, czy krakowiaka.
Przedszkolaki zaprezentowały się również wokalnie wykonując tradycyjne piosenki   o Mamie i Tacie m.in. „Dziękuję Mamo, dziękuję Tato”, „Kocham Cię, Ti Amo, Je T’aime”, „Jesteś mamo skarbem mym”.
W wykonaniu dzieci można było usłyszeć również hit zespołu Daj to głośniej pt. „Mama ostrzegała”. Nie zabrakło również wierszy oraz życzeń od małych artystów. Wszystkie występy z pewnością dostarczyły Rodzicom wielu wzruszeń i dumy ze swoich pociech. Dzieci przygotowały również dla swoich Rodziców własnoręcznie wykonane upominki. Koordynatorkami imprezy były nauczycielki Agnieszka Krawczyk i Katarzyna Pawlik, a dzieci zostały przygotowane przez swoje wychowawczynie.
Wszystkie filmy można obejrzeć na naszym kanale na YouTube oraz Facebooku przedszkola. Zdjęcia dostępne są w galerii zdjęć.

Skip to content