Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

NASZ PRZEDSZKOLAK ZDOBYWCĄ I MIEJSCA W GMINNYM KONKURSIE PN. „DRUGIE ŻYCIE PRODUKTÓW…”

Z radością informujemy, iż nasz przedszkolak Alan B. z oddz. VII  „JEŻYKI” został laureatem konkursu pn. „Drugie życie produktów – wykonanie przedmiotu użytkowego  z odzyskanych surowców”, skierowanego do wszystkich dzieci uczących się w przedszkolach na terenie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski. Zdobył I miejsce za przepiękną pracę wykonaną z odpadów pod tytułem „PLAC ZABAW”. Komisja Konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta przyznała również trzy wyróżnienia dzieciom z naszej placówki: Igorowi D. z oddz. VII za pracę pt. „Samochód recyklingowy”, Jasiowi K. z oddz. V za pracę pt. „Eko – koparka oraz Jasiowi Ł. z oddz. IV za pracę „Przybornik na biurko”. Laureatom konkursu wręczono nagrody rzeczowe: gry i zabawki edukacyjne 8 września 2018r. na Rynku Miasta podczas pikniku ekologicznego promującego selektywną zbiórkę odpadów. Nie tylko laureaci zostali nagrodzeni, ale również wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody książkowe.Organizatorem konkursu była Gmina Ostrowiec Świętokrzyski Urząd Miasta – Wydział Infrastruktury Komunalnej. Realizowany był on w ramach projektu „OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – MIASTO Z KLIMATEM”, współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Naszym laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pracy artystycznej!

 

 

Skip to content