Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Wycieczka do Leśniczówki na Gutwinie

21.09.2018 r. (piątek) dzieci 4 – letnie z oddziału III – żabki i oddziału IV – motylki wraz ze swoimi wychowawczyniami  z okazji Dnia Przedszkolaka wybrały się na wycieczkę do Leśniczówki na Gutwinie. Jak wiadomo każdy wyjazd poza teren przedszkola to ogromna frajda dla dzieci. Na miejscu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji min. dzieci wybrały się na spacer po lesie, szukając darów nadchodzącej jesieni, słuchając odgłosów lasu. Żabki  i Motylki  pięknie muzykowały na muszli Koncertowej na Gutwinie. Po powrocie do leśniczówki przedszkolaki bardzo chętnie brały udział w grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Wycieczka zakończyła się zjedzeniem kiełbasek z grilla przygotowanych przez rodziców oraz wręczeniem przez Panie wychowawczynie „Medali przedszkolaka”. Pogoda w tym dniu była wspaniała a na twarzach dzieci gościły uśmiechy.

Skip to content