Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Przegląd Piosenki Walentynkowej

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości.
Święto zakochanych zajmuje bardzo ważne miejsce w kalendarzu uroczystości przedszkolnych, ponieważ dla najmłodszych stanowi symbol relacji międzyludzkich i radości wspólnego przebywania.
Przegląd Piosenki Walentynkowej  to nieodzowny element obchodów święta zakochanych w naszym przedszkolu. W tym roku  odbył się w nieco innej odsłonie. Ma to związek z obowiązującymi obostrzeniami.
Swoje wokalne umiejętności zaprezentowali soliści z oddziałów III, IV,V,VI,VII,VIII. Solistka z oddziału III “Żabki” zaśpiewała piosenkę  pt. „Ktoś mnie pokochał”, oddział IV “Motylki” utwór pt. „Serduszko przyjaźni”, solista z oddziału  V “Sowy” wykonał piosenkę pt. „Serduszko puka w rymie cza cza”. Tą samą piosenkę zaprezentowały dziewczynki z oddziału VI “Pszczółki”. Z oddziału VII “Jeżyki” rozbrzmiewał głos solistek prezentujący utwór pt. „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.
Zwieńczeniem Przeglądu Piosenki Walentynkowej było wykonanie utworu przez  dwie  dziewczynki  z oddziału VIII “Wiewiórki” pt. „Czy ten Pani i Pani”. Mimo, iż przedszkolaki nie mogły wspólnie posłuchać repertuaru piosenek o miłości każdy oddział poczuł wyjątkową atmosferę tego dnia w przedszkolu.

Skip to content