Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego

 21 grudnia  2023 roku w Brzechwie został rozstrzygnięty świąteczny konkursu „EKO – OZDOBA z lat dzieciństwa naszych rodzicówi dziadków”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności artystycznych
i wyobraźni oraz wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Konkurs jak co roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci, wpłynęło prawie 70 prac konkursowych, które można było obejrzeć w holu przedszkolnym. Wszystkie prace konkursowe stanowiły piękny akcent świątecznego wystroju przedszkola. Każda praca była niepowtarzalna i zachwycająca. Wszyscy mogli podziwiać oryginalne i kreatywne prace uczestników. Wśród prac konkursowych wykonanych z materiałów ekologicznych można było zobaczyć łańcuchy, bombki, stroiki, bałwanki, aniołki, żłóbki oraz choinki. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i wspaniałe nagrody. Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszym przedszkolu.

Skip to content