Przedszkole Publiczne nr 19 im. Jana Brzechwy

Zabawa karnawałowa z bałwankiem Olafem

„W karnawale same bale…”. I taki bal miał miejsce w naszym przedszkolu. Towarzyszył mu bałwanek Olaf – bohater uwielbianej przez dzieci bajki „Kraina Lodu”. Chcąc pozostać w krainie magii dzieci postanowiły zorganizować zabawę karnawałową z udziałem przyjacielskiego i wesołego bałwanka. Tematyka  balu świetnie wpisała się również w aurę panującą za oknem. Na karnawałowe spotkanie specjalnie przystrojono salę, w której dominowały białe, srebrne  i złote elementy dekoracyjne. Zabawę uświetnił zespół muzyczny, była więc muzyka na żywo  i najbardziej znane przeboje roku 2018. Dzieci świetnie się bawiły przy muzyce i brały udział  w pląsach na parkiecie i konkursach, w których mogły się popisać swoimi umiejętnościami tanecznymi. Towarzyszyły im wychowawczynie, rodzice, a nawet dziadkowie. Zabawa udała się znakomicie!

DSCF5053

Skip to content